Sędzia na mecz

  Pamiętaj!
  Tylko Kapitan drużyny może zgłaszać zapotrzebowanie na sędziego!


  Twoje imię (kapitana drużyny) (wymagane):

  Twoje nazwisko (kapitana drużyny) (wymagane):

  Twój e-mail (kapitana drużyny) (wymagane):

  Temat: Zapotrzebowanie na sędziego


  Wybierz odpowiednie rozgrywki:

  Opis (wymagane):


  Regulamin sędziowania:
  1. Administratorzy ligi nie zatrudniają sędziów. Współpraca z sędziami polega na przekazywaniu informacji do chętnych osób o możliwości sędziowania meczów organizowanych przez kapitanów zainteresowanych drużyn.
  2. Administratorzy ligi nie ponoszą żadnych korzyści związanych z zaproszeniem sędziego na mecz przez kapitanów drużyn. Wszelkie sprawy związane z zapłatą zawierane są na linii sędziowie - kapitanowie drużyn.
  3. Football Hub League współpracuje tylko ze zweryfikowanymi sędziami. Każdy z sędziów posiada legitymację wydaną przez Football Hub.
  4. Ustalona i akceptowalna przez obie strony (tj. zainteresowanych sędziów oraz zainteresowane drużyny) wysokość opłaty dla sędziego jest powszechnie znana.
  5. Administratorzy nie biorą odpowiedzialności za zachowanie zawodników względem sędziego, ani sędziego względem zawodników podczas meczów organizowanych przez kapitanów drużyn.
  6. Wynik i statystyki zgłaszane administracji serwisu z meczu rozgrywanego w obecności sędziego jest podawany, jednoznaczny i nieodwołany względem protokołu przekazanego przez sędziego. To znaczy, że w meczu, na którym był obecny sędzia współpracujący z Football Hub, jego głos jest decydujący.
  7. W przypadku meczu rozgrywanego w obecności sędziego, może on nałożyć kary na zawodników w trakcie trwania spotkania. Kary to:
  - żółta kartka - ostrzeżenie,
  - czerwona kartka (lub druga żółta) - 5 minut gry w osłabieniu i brak możliwości powrotu na boisko zawodnika, który otrzymał czerwoną kartkę.
  8. Kary obowiązują tylko w czasie trwania danego meczu. Nie sumują się, nie mają wpływu na możliwości gry zawodnika w kolejnych meczach (nie obowiązuje pauzowanie po kartkach). Jednakże w przypadku nagminnego złego zachowania danych zawodników mogą zostać wyciągnięte konsekwencje wobec całej drużyny, wg interpretacji Administratorów.
  9. Zmiany dokonywane systemem hokejowym w wyznaczonej strefie przez sędziego (środek boiska).
  10. Podczas meczów sędziowie przy podejmowaniu decyzji kierują się najpierw przepisami zawartymi w Regulaminie Rozgrywek Football Hub League, następnie przepisami ogólnymi aktualnie ustalonymi przez FIFA.
  11. Wszelkie sprawy nieuregulowane niniejszym Regulaminem pozostają w kwestii interpretacji Sędziego oraz Administratorów.